Каталог товарів

Новини

Категорії
Інтеграція теплового насосу в систему нагрівання критого басейну
Інтеграція теплового насосу в систему нагрівання критого басейну

Басейн – корисна для здоров’я та відпочинку перевага, яка все частіше стає звичайною для заміських будинків, що використовуються періодично, або у приватному будинку, де сім’я живе постійно.

Розміри і типи басейнів – різноманітні: окремо від будинку або вбудовані, дитячі, для плавання або оздоровчі, прохолодні або з протитечією і гідромасажем, у комплекті до сауни, із будь-якою формою чаші – прямокутні або овальні, круглі або вигнуті…

Одним із важливих чинників, від якого залежить наскільки якісно буде працювати басейн і наскільки здоровою буде атмосфера в приміщенні з басейном, є кваліфіковано виконані інженерні системи: вентиляція, опалення та осушення повітря. Недотримання нормативних умов мікроклімату призведе через кілька років до пошкодження покриттів, корозії металевих частин, пошкодження електромереж і появи цвілі та грибка на стінах і стелі.

У комплект інженерних мереж для обслуговування басейну і приміщення, де розташований басейн, входить також і система водопідготовки і нагрівання води в басейні.

 

Тепловий насос в квартирі
Тепловий насос в квартирі

Ні для кого не секрет, як будуються багатоквартирні будинки в Україні. За бурхливої ​​рекламної діяльності, яка говорить про вже введені в експлуатацію будинки, реальність вражає своєю суворістю.

Насправді ж навіть після заселення в довгоочікувану квартиру людині ще довго доведеться боротися зі службою експлуатації – ЖЕКом забудовника. У більшості випадків «зданий будинок» ще має тимчасове підключення до міських інженерних мереж, оскільки забудовники намагаються економити на всьому і відтягують момент здачі трансформаторних підстанцій і вузлів обліку енергії аж до будівництва останнього житлового будинку в комплексі.

Як наслідок, мешканцям, що в’їхали, доводиться платити за енергоносії як юридичним особам із відповідними розцінками, а інакше не хочеш – не живи у «зданому будинку».

Що таке тепловий насос? Переваги, типи та принцип роботи.
Що таке тепловий насос? Переваги, типи та принцип роботи.

Чому  теплові насоси є найбільш вигідною заміною газового й електричного опалення?

Теплові насоси належать до обладнання, яке, завдяки технології, примножує теплову енергію альтернативних джерел (ґрунту, навколишнього повітря, ґрунтових вод) і переносить його в систему опалення.

Сонце і повітря є джерелами невичерпного низькотемпературного тепла. Така теплова енергія — безкоштовна і поновлювана.

Тепловий насос переносить або перекачує теплову енергію з одного середовища в інше. Про принцип роботи теплового насоса — далі в статті.

Що дешевше: газ, тепловий насос чи інверторний кондиціонер?
Що дешевше: газ, тепловий насос чи інверторний кондиціонер?

Зростаючі тарифи і курс уряду та світового співтовариства на енергозбереження в комунальній сфері наштовхує власників приватних будинків на думку про необхідність модернізації діючих котелень та про заміну газового котла. Оскільки електричні системи обігріву при діючих тарифах також є дорогими в оплаті, виникає й інше запитання: як обігріти будинок без газу та електрики? Точніше, ми повинні запропонувати рішення, як зробити дешеве опалення в новому будинку або як переробити стару систему опалення, щоб платити за неї якомога дешевше.

Чим обігріти приватний будинок? Більш гостро це питання турбує власників заміських котеджів або особняків житловою площею понад 120-150м кв. Обігрів будинку в кілька поверхів став серйозним випробуванням для бюджету багатьох родин.

Зробимо огляд можливих варіантів опалювального обладнання, а потім будемо порівнювати можливі варіанти або комбінації систем.

Опалення на дровах замість газу - чи вигідно це?
Опалення на дровах замість газу - чи вигідно це?

Як дорого може обійтися перехід з газового опалення на твердопаливне, які можуть виникнути складності при такому переході, у скільки обійдеться відмова від газу і покупка твердопаливного котла, як вибрати котел і скільки в кінці кінців на цьому можна заощадити - відповіді на ці та інші питання дала в своїй авторській статті Варвара Фалеєва на сторінках видання Fraza.ua.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину