Каталог товарів

Thermo Alliance

 Про компанію

Торгівельна марка Thermo Alliance була заснована у 2011 році й почала свою діяльність зі сталевих твердопаливних котлів. Надихнувшись європейською філософією надання високоякісної та надійної продукції, ТМ Thermo Alliance почала розширювати свої горизонти. На даний момент ТМ Thermo Alliance, крім сталевих твердопаливних котлів, представляє:

  • газові проточні водонагрівачі;
  • сталеві гідравлічні роздільники й колектори;
  • бункери для твердопаливних котлів;
  • поліпропіленові системи;
  • електричні водонагрівачі.

Також Thermo Alliance працює в тандемі з іншими Торгівельними марками, такими як: KG Elektronik (Польща) – автоматика для твердопаливних і газових котлів, ICMA (Італія) – комплектуючі до систем опалення, Status (Україна) – пелетні пальники для твердопаливних котлів.

Але Thermo Alliance не збирається зупинятися на досягнутому. З кожним роком асортимент розширюється відповідно до потреб ринку. Уся наявна продукція проходить три етапи контролю якості: на виробництві, у власній і незалежних лабораторіях, безпосередньо на об'єктах. Якість продукції підтверджена сертифікатами. Інженери компанії постійно шукають і впроваджують інновації в продукцію. ТМ Thermo Alliance завжди рада надати оперативну технічну підтримку та сервісне обслуговування.

 

Якість

Краща продукція від провідних виробників. Контроль якості на всіх етапах виробництва.

 

Асортимент

Широкий асортимент продукції зробить Ваш будинок тепліше і комфортніше!

 

Вартість

Доступність всієї продукції для Українського споживача.

 

Купуючи техніку Thermo Alliance у нас, Ви можете бути впевнені в оригінальності продукції і наявності гарантійної та сервісної підтримки по всій території України.

Товари не знайдені
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину