Каталог товарів

TESY

 Історія компанії

Історія болгарського виробника опалювальної техніки Tesy починається в 1991 році зі створення роздрібної комерційної мережі «Астра». Компанія була заснована як дилер опалювальної техніки і в 1993 році створює компанію Fikosota, яка стає офіційним представником De Longhi Group в Болгарії. У 1995 році Fikosota створює перше власне виробництво, придбавши завод «Устрем», на якому створює лінію з виготовлення обігрівачів. У 1996 році компанія Fikosota перейменовується в Tesy. Це стає початком нової епохи в історії бренду - фірма активно розширює виробництво і впроваджує у своїй продукції новітні технології в галузі опалення. Така активна політика швидко призводить компанію Тесі на вершину болгарського опалювального ринку. У 2008 році компанія створює представництво в Румунії і починає експортувати свої товари в країни Європи.

Продукція Tesy відрізняється високою якістю і доступною ціною. Вся техніка повністю адаптована для експлуатації в Україні.

Купуючи техніку Tesy у нас, ви можете бути впевнені в оригінальності продукції і наявності гарантійної та сервісної підтримки по всій території України.

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Історія фірми TESY почалася в 1990 році з відкриття торгової мережі. Через 6 років компанія організувала власне виробництво опалювального обладнання та електричних бойлерів.

У 2003 році TESY запустила сучасну лінію склокерамічного покриття водонагрівальних баків для електричних бойлерів, а в 2008 році стала першим виробником газових котлів в Болгарії і відкрила представництво в Румунії.

У 2009 році компанія почала виробництво сонячних колекторів і підлогових бойлерів непрямого нагріву. З тих пір продукція TESY активно розвивається за рахунок безперервного впровадження нових технологій і патентованих інженерних рішень.

Місія Тесі - виробництво якісної і стильної продукції за доступними цінами. Ключові принципи - довгострокові відносини з клієнтами і турбота про навколишнє середовище.

Серії

Серія Tesy BiLight

Водонагрівачі серії Tesy Bilight - одні з найсучасніших бойлерів 2015 року. Бойлер зроблений зі сталі з склокерамічним покриттям резервуара. Теплоізоляція з екструдованого поліуретану відповідає європейським вимогам якості і економічності. У бойлері Tesy BiLight є зовнішній терморегулятор, термостат з тепловим та електричним захистом, і пристрій захисту від замерзання.

Серія Tesy BiLight Compact Line

Водонагрівач TESY серії BiLight Compact (Compact Line) - бойлер малого обсягу з "мокрим" занурювальним нагрівальним елементом. Водонагрівачі Tesy BiLight Compact ідеально впишуться в обстановку кухні, майстерні, будь-якого приміщення, де досить забезпечити гарячою водою одну точку водзабору. У даній серії представлені моделі об'ємом від 6 до 15 літрів з можливістю встановлення над або під мийкою.

Переваги водонагрівача TESY BiLight Compact або Tesy Compact Line:

 • компактний розмір;
 • склокерамічне покриття бака;
 • просте і швидке обслуговування;
 • фланець для швидкої заміни магнієвого анода і ТЕНу;
 • абсолютно безшумна робота під час нагрівання; - регульований зовнішній термостат з тепловим та електричним захистом;
 • зворотний клапан в комплекті;
 • підвищена ефективність завдяки збільшеному шару ізоляції;
 • з'єднання подачі води зроблені з нержавіючої сталі;
 • BiLight - світловий індикатор роботи Тена;
 • підмоєчні моделі можна встановлювати як на стіні, так і на підлозі;
 • гарантія 2 роки, сервісна підтримка по всій території України.

Серія Tesy ModEco Ceramic

Нове покоління традиційних і комбінованих водонагрівачів Tesy Modeco Ceramic відповідає найвищим європейським вимогам енергоефективності та продуктивності. Серія комбінованих водонагрівачів MODEСO має високопотужний теплообмінник з вбудованим запатентованим турбулятором, завдяки чому до 26% поліпшується теплообмін. Вбудований сухий керамічний нагрівальний елемент виконаний в захисному рукаві і не має безпосереднього контакту з водою, ТЕН має два ступені потужності 1200 - 2400 Вт (зимовий-літній режим роботи). Через збільшений розмір нагрівача, теплове навантаження є надзвичайно низьким, що захищає його від швидкого накопичення накипу і робить його придатним для роботи з жорсткою і/або мінералізованою водою.

Серія Tesy підлоговий бойлер непрямого нагріву

Підлоговий бойлер непрямого нагріву призначений для нагріву води від системи водяного опалення, сонячного нагріву, теплового насоса чи інших варіантів водяного підігріву. Компанія Tesy випускає підлогові бойлери від 160 до 2000 літрів з одним або двома теплообмінниками. Додатково, для бойлера можна придбати фланець підключення ТЕНу, нагрівач ТЕНу, автоматику управління з термостатом і магнієвий анод.

Водонагрівачі серії Bilight розроблені відповідно до найвищих європейських стандартів безпеки і вимог до якості. Вони об'єднують інноваційні запатентовані рішення, розроблені командами розробки продуктів TESY, з особливим акцентом на енергоефективність і високу продуктивність, і кінцеву мету забезпечення великих обсягів нагрітої води.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину