Каталог товарів

Baymak

 Про компанію BAYMAK і її роботу в Україні

Компанія BAYMAK веде свою діяльність з 1969 року, базуючись в Стамбулі. Baymak ніколи не змінює свої принципи і сміливо досягає цілей та завжди керується своїм кредо – в століття технологій і стрімких інженерних рішень, виробляти тільки високоякісні продукти, які повністю виправдовують бажання клієнтів. Компанія не збирається зупинятися, навпаки – неослабними темпами продовжує шлях.

Починаючи з 2009 року, Baymak входить до складу світового гіганта – групи компаній BDR Thermea Group, незаперечного лідера у виробництві і дистриб’юторстві рішень та послуг в області надійних кліматичних і опалювальних рішень.

BDR Thermea – це ім’я багатьох провідних європейських виробників опалювальної техніки, які володіють і продають продукти та послуги на європейському ринку, котрі працюють більш ніж в 70 країнах світу і мають близько 6000 співробітників.

Основні флагмани (бренди) групи компаній, це: BAYMAK, BAXI,
DE DIETRICH, REMEHA, BROTJE, CHAPPEE.

  • Сучасне інноваційне виробництво;
  • Офіційний імпорт і власний склад в Україні;
  • Доставка і обслуговування на всій території України.

Купуючи техніку Baymak у нас, Ви можете бути впевнені в оригінальності продукції і наявності гарантійної та сервісної підтримки по всій території України.

Товари не знайдені
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину